Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Targu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
31 października 2018
Ruszyła kampania "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej"#ZostańŻołnierzem

Trwa ogólnopolska kampania „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca.

Kampania „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, realizowana jest w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”. Co miesiąc, w wyznaczonym tygodniu, będziemy odwiedzać takie miejsca, jak centra handlowe, ośrodki sportu, rynki miejskie czy centra rozrywki.

Nawiązując bezpośrednie kontakty, z klientami i przechodniami,  będziemy rozmawiać o służbie wojskowej, o zasadach naboru do poszczególnych form służby wojskowej. Będziemy gotowi do wspólnego przygotowania wniosku o powołanie do służby przygotowawczej czy też terytorialnej służby wojskowej. Opowiemy o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Zainteresowanym wskażemy „ścieżkę” do służby wojskowej.

Będziemy zachęcać, wspierać i doradzać, co zrobić, by nie przegapić ciekawej szansy, a zarazem podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję o swojej przyszłości.

 

 

 

 

W listopadzie odwiedzimy Zakopane.

 

 

Codzienne informacje możecie Państwo zobaczyć na naszych fanpage:

  

 

generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Targu
os. Bór 10
34-400 Nowy Targ
tel. 261138750
fax. 261138760
wku.nowytarg@ron.mil.pl